Jussikese nupuvihik (5-8 aastastele) nr 7

Jussikese nupuvihik (5-8 aastastele) nr 7

Kirjastus: NUTI GRUPP

Kategooria: Tegevusraamatud
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
5.99€ / 5.69€
Osta
Kas otsid põnevat viisi, kuidas oma 5-8-aastase lapse mõtlemisoskust arendada? "Jussikese nupuvihik nr 7" pakub 67 lõbusat ja kaasahaaravat nuputamisülesannet, mis on spetsiaalselt loodud selleks, et hoida väikeste mõtlejate meeled teravad ja uudishimulikud.

See A4-formaadis vihik sisaldab 36 lehekülge täis värviküllaseid ja huvitavaid tegevusi, mis on trükitud selgete trükitähtedega, et lugemine ja mõistmine oleks lihtne isegi algajatele lugejatele. Ülesanded on piisavalt mitmekesised, et pakkuda meelelahutust ja õppevõimalusi mitmeks päevaks.

Kui soovid oma lapsele pakkuda harivat ajaviidet, mis toetab tema loogilist mõtlemist ja probleemilahendusoskusi, siis "Jussikese nupuvihik nr 7" on suurepärane valik. See vihik ei ole mitte ainult lõbus, vaid aitab ka kaasa lapse üldisele kognitiivsele arengule, pakkudes väljakutseid, mis on just õige raskusastmega.

Lase oma lapsel sukelduda nuputamise maailma, kus iga lehekülg toob uue ja huvitava ülesande. See on ideaalne viis, kuidas veeta kvaliteetaega koos lapsega, aidates tal õppida ja areneda mängulisel viisil. "Jussikese nupuvihik nr 7" on suurepärane kingitus uudishimulikule lapsele, kes armastab avastada ja õppida uusi asju.