Jussikese nupuvihik (5-8 aastastele)

Jussikese nupuvihik (5-8 aastastele)

Autor: Nuti Grupp

Kirjastus: NUTI GRUPP

Kategooria: Tegevusraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.99€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas muuta oma lapse õppimiskogemus põnevamaks ja kaasahaaravamaks? "Jussikese nupuvihik", mis on suunatud 5-8-aastastele lastele, võib olla just see, mida vajad. See vihik on loodud Nuti Grupi poolt, tuginedes aastatepikkusele kogemusele laste haridusmaterjalide alal.

"Jussikese nupuvihik" on mõeldud selleks, et pakkuda lastele lõbusat ja harivat tegevust, mis toetab nende arengut just enne kooliiga. Vihikus leidub erinevaid ülesandeid, mis on kohandatud vastavalt laste vanusele ja oskustele. Sinu laps saab nautida arvutamist, mis aitab tal mänguliselt numbrite maailmaga tutvust teha. Lisaks on vihikus ülesandeid, kus tuleb ühendada punkte, joonistada, värvida ja seada esemeid järjekorda, mis arendab lapse peenmotoorikat ja loogilist mõtlemist.

Raamatus on ka varjude äraarvamise mängud ja ristsõnad, mis on suurepärased abivahendid sõnavara laiendamiseks ja mõistatuste lahendamise oskuste parandamiseks. "Jussikese nupuvihik" on suurepärane vahend, et valmistada laps ette kooliks, pakkudes samas ka meelelahutust ja rõõmu õppimisest.

Kui soovid, et sinu laps arendaks oma oskusi mängulisel ja kaasahaaraval viisil, siis "Jussikese nupuvihik" on kindlasti kaalumist väärt valik. See on loodud spetsiaalselt selleks, et toetada lapse arengut ja pakkuda talle rõõmu õppimisest läbi mängu.