Jussikese seitse sõpra

Jussikese seitse sõpra

Autor: Silvi Väljal

Kirjastus: AVITA KIRJASTUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2003 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.59€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Avasta aegumatut võlu Silvi Väljali armastatud klassikas "Jussikese seitse sõpra", mis on põlvkondadele tutvustanud nädalapäevade isikupära ja tähendust. See südamlik lugu viib sind koos väikese Jussikesega põnevale teekonnale läbi nädala, kus iga päev peidab endas uusi tarkusi ja seiklusi.

Kui sinu silmad on trükisõnaga sõbraks saanud, avaneb sulle maailm, kus iga päev on elavaks tegelaseks, kellega Jussike kohtudes õpib midagi uut ja huvitavat. Eriti armas on talle pühapäev, kuid teel selle päeva rõõmude juurde kohtub ta esmaspäevast laupäevani iga päeva enda unikaalse iseloomuga.

Silvi Väljali enda loodud illustratsioonid toovad loodud tegelased ja nende lood ellu, pakkudes silmailu ja kaasahaaravust nii noortele lugejatele kui ka vanematele, kes soovivad lapsepõlve meenutada. "Jussikese seitse sõpra" on ka Eesti koolide esimese klassi soovitusliku kirjanduse nimekirjas, tunnustades selle olulisust laste arengus ja lugemisoskuse edendamisel.

Kui oled valmis avastama nädalapäevade maagiat ja kohtuma Jussikese sõpradega, siis on see raamat just sulle. Lase end kaasa haarata sellest armsast loost, mis on rikastanud Eesti lastekirjandust juba aastakümneid.