Jussikse seidse sõpra

Jussikse seidse sõpra

Autor: Silvi Väljal

Kirjastus: AVITA KIRJASTUS

Kategooria: Murdekeelsed
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.50€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi unistanud igavesest pühapäevast? "Jussikese seitse sõpra", mille on kirjutanud armastatud eesti lastekirjanik Silvi Väljal, viib teid väikese poisi Jussikese maailma, kus just selline unistus võib tõeks saada.

Jussike on poiss, kellele meeldib üle kõige pühapäev – päev täis mängu ja rõõmu, kus töötegemisele ei pea mõtlema. Ent mis juhtuks, kui iga päev oleks pühapäev? Jussike otsustab leida Pühapäevamaa, paiga, kus iga päev pakub sama palju rõõmu ja muretust, nagu pühapäev.

Silvi Väljali loodud piltidega raamat toob lugejate ette värvika ja südamliku loo, mis on tõlgitud Kristi Ilvese poolt Mulgi Kultuuri Instituudist. See on lugu, mis räägib unistuste tähtsusest ja julgusest neid taga ajada. "Jussikese seitse sõpra" on raamat, mis sobib suurepäraselt ettelugemiseks ja millest saavad rõõmu tunda nii lapsed kui ka lapsemeelsed täiskasvanud.

Kui soovite oma lapsele tutvustada eesti kirjandusklassikat ja arendada tema lugemishuvi, on "Jussikese seitse sõpra" suurepärane valik. See raamat mitte ainult ei meelelahuta, vaid õpetab ka olulisi elutõdesid ja väärtusi, mis on laste arengus hindamatud.