JUTUSTAN JA VÄRVIN

JUTUSTAN JA VÄRVIN

Autor: Marika Merusk,Amino Põldaru

Kirjastus: SHALOM TÜ

Kategooria: Eelkooli õpikud ja töövihikud
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsite loomingulist ja arendavat tegevust oma 4-5-aastasele lapsele? "Jutustan ja Värvin" autoritelt Marika Merusk ja Amino Põldaru on just see, mida vajate. See vihik on loodud selleks, et äratada pisikestes uudishimu ja pakkuda neile võimalust oma kujutlusvõimet kasutada.

Raamat "Jutustan ja Värvin" on suurepärane vahend, et aidata lastel arendada oma jutustamisoskust ja taju. Iga lehekülg on täis Eesti kultuurist inspireeritud pilte, mis on kujundatud just nii, et need kõnetaksid väikelaste meeli ja innustaksid neid oma lugusid looma.

Lisaks pakub see vihik ka kirjutamise eelharjutusi, mis valmistavad teie last ette koolieelseks õppeks ja arendavad peenmotoorikat. Värvimislehed on mõeldud nii, et laps saab neid täielikult oma fantaasia järgi värvida, andes vabaduse loovusele.

Teemade valik on lai, hõlmates selliseid olulisi valdkondi nagu liiklus, aastaajad, rahvakalendri tähtpäevad ja palju muud. Lapsed saavad õppida tundma sügist aias, põllul ja metsas, ilmastikunähtusi, metsloomi, erinevaid ameteid ning koduloomi. Samuti on raamatus tähtpäevade osa, kus käsitletakse jõule, mihklipäeva, naistepäeva, kevadpühi, emadepäeva ja isadepäeva.

Kui teie laps on veidi vanem ja otsib suuremat väljakutset, siis on Marika Merusk ja Amino Põldaru loonud ka järgmise taseme vihiku "Joonistan ja Värvin", mis sobib suurepäraselt toimekamatele lastele.

"Jutustan ja Värvin" on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega oma lapsega, arendades samal ajal tema keelelist väljendusoskust ja loovust. See on investeering teie lapse arengusse, pakkudes talle vahendeid, mis on vajalikud edukaks kooliteeks.