KA MEHED NUTAVAD

KA MEHED NUTAVAD

Autor: Tim Grayburn

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Eneseabi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub siis, kui "tõeline mees" seisab silmitsi depressiooni ja ärevusega? "Ka mehed nutavad" on Tim Grayburni avameelne teos, mis heidab valgust meeste vaimsele tervisele ja lükkab ümber müüdi, et tugevus peitub emotsioonide varjamises.

Aastaid hoidis Tim oma depressiooni saladuses, kartes, et haavatavuse näitamine teeb temast vähem mehe. Tema sisemine võitlus viis ta lõpuks arusaamisele, et jagamine on esimene samm tervenemise poole. Kui ta oma kogemustest avatult rääkima hakkas, avastas ta, et ei ole oma probleemidega üksi.

Tim Grayburni raamat on aus ja sügavalt isiklik ülestunnistus, mis kõigutab stereotüüpe ja pakub lohutust neile, kes võivad samastuda tema looga. See on raamat, mis võib kõnetada sind või kedagi, keda sa armastad, pakkudes mõistmist ja tuge meeste vaimse tervise teekonnal.

Kui oled valmis sukelduma tõeliselt liigutavasse ja silmiavavasse lugemiskogemusse, siis "Ka mehed nutavad" on teos, mis võib muuta sinu arusaama mehelikkusest ja julgustab mehi rääkima oma tunnetest. See on lugu, mis näitab, et tugevus peitub haavatavuse tunnistamises ja abi otsimises.