Kadunud rulluisud

Kadunud rulluisud

Autor: Jürgen Banscherus

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas oleks olla noor eradetektiiv? Jürgen Banscherusi loodud "Kwiatkowski juhtumid" viivad teid põnevatele seiklustele koos üheksa-aastase detektiivi Kwiatkowskiga. Teises raamatus "Kadunud rulluisud" seisab Kwiatkowski silmitsi ootamatu väljakutsega – aidata rulluiskudel pitsakuller Fritzil leida tema töö juures varastatud rulluisud. Fritz, kes pidi varguse tõttu sokkis koju tagasi jooksma, on meeleheitel ja vajab Kwiatkowski teravat meelt.

Kuigi esialgu tundub juhtum lihtne, avastab Kwiatkowski peagi, et asjad ei ole nii sirgjoonelised, kui paistavad. See lugu viib teid detektiivitöö keerdkäikudele, kus iga detail võib olla oluline vihje. "Kadunud rulluisud" on osa laialdaselt tunnustatud sarjast, mis on tõlgitud 19 keelde ja mille raamatuid on müüdud üle miljoni eksemplari.

Kui olete põnevuse ja detektiivilugude fänn, siis "Kadunud rulluisud" pakub teile kaasahaaravat lugemiselamust. Jürgen Banscherus on meisterlikult loonud maailma, kus noor detektiiv Kwiatkowski näitab, et ka väiksemad detektiivid suudavad lahendada suuri juhtumeid. Avastage, kuidas Kwiatkowski oma nutikuse ja tähelepanelikkusega Fritzile õigluse jalule aitab seada. Kas olete valmis sukelduma Kwiatkowski maailma?