Kaduval teel

Kaduval teel

Autor: Arno Raag

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
7.59€
Osta
Kui Sind huvitab Eesti kirjandusklassika ja ajalooline taust, siis Arno Raagi teos "Kaduval teel" võib olla just see, mida otsid. See sügavalt liigutav romaan, mis esmakordselt jõudis lugejateni 1930. aastal, viib Sind tagasi 20. sajandi algusesse, kus Eesti Vabadussõja keeristormid mõjutavad tavaliste inimeste elusid.

Raamatu peategelaseks on Toomas Kõrrekivi, vaesunud talupoeg, kelle elu on täis katsumusi ja kaotusi. Toomas töötab Luda talus sulase rollis, kui tema ellu astub taas sõjaväeliselt puhkuselt saabunud poeg Mart. Mart, kes on Tooma ainus ellujäänud järeltulija, toob endaga kaasa uue lootusekiire, kuid ka keerulised tunded, kui ta armub talutütresse Sallisse.

Raamat ei paku pelgalt põnevat lugu, vaid annab ka autentse ülevaate tolle aja Eesti külaelust, inimsuhetest ja ajaloosündmuste mõjust tavainimestele. "Kaduval teel" on lugu, mis ei jäta Sind külmaks, pakkudes nii romantikat kui ka ajaloolist tõetruudust.

Kui oled huvitatud ajaloolistest romaanidest või soovid süveneda Eesti kirjanduspärandisse, siis Arno Raagi "Kaduval teel" on kindlasti väärt lugemist. See on lugu, mis räägib vastupidavusest, armastusest ja lootusest ajal, mil kogu maailm tundus olevat pidevas muutumises.