Käed kõnelevad

Käed kõnelevad

Autor: Árpád Arder

Kirjastus: STANISLAV SIREL

Kategooria: Kristlus
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
11.50€
Osta
Kas otsid sügavat vaimset toitu, mis rikastaks sinu mõttemaailma ja pakuks hingele kosutust? "Käed kõnelevad" on raamat, mis võib olla just see, mida otsid. See teos koondab endas tuntud Eesti jutlustaja Árpád Arderi (1922-1995) valitud jutlusi, mis on aastate jooksul puudutanud paljude inimeste südameid.

Árpád Arder oli mees, kes suutis oma sõnadega luua sildu inimeste ja Jumala vahel, pakkudes tuge ja lootust. Tema jutlustes peegeldub sügav usk ja pühendumus, mis on ajatu ning mõjutab lugejaid veel aastakümneid hiljem. Raamatu lehekülgedel avaneb sulle võimalus sukelduda Arderi mõttemaailma, mis on täis elutarkust ja vaimset selgust.

Kui sinu süda igatseb vaimset juhatust või soovid lihtsalt leida inspiratsiooni oma igapäevaeluks, siis "Käed kõnelevad" võib olla sinu jaoks tõeline aare. Arderi sõnad on nagu teejuhid, mis aitavad mõista elu suuremaid küsimusi ja leida rahu keerulistes olukordades.

Kutsume sind avastama Árpád Arderi pärandit ja laskma tema jutlustel kõnetada sinu südant. "Käed kõnelevad" on raamat, mis ei jäta sind ükskõikseks ja võib muuta sinu vaadet elule. Võta hetk iseendale, lehitse selle teose lehekülgi ja lase end kaasa haarata ajatust tarkusest, mis on vormitud sõnadeks.