Kaelkirjak, Pelku ja mina

Kaelkirjak, Pelku ja mina

Autor: Roald Dahl

Kirjastus: DRAAKON & KUU

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.20€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi unistanud maagilisest kohast, kus igapäevane reaalsus seguneb fantaasiaga? Roald Dahli "Kaelkirjak, Pelku ja mina" viib sind Billy seiklusrohkesse maailma, kus üks vana ja veider hoone võib saada maailma kõige imelisemaks kommipoeks. Billy, kes on täis unistusi ja tahet teha midagi erakordset, leiab endale ebatavalised sõbrad – Kaelkirjaku, Pelku ja Ahvi. Koos astuvad nad vastu seiklustele, mis panevad proovile nende sõpruse ja leidlikkuse, kui nad asuvad päästma Hertsoginna kadunud juveele.

Roald Dahl, kelle nimi on sünonüümiks põnevatele ja südantsoojendavatele lasteraamatutele, on loonud teose, mis ei jäta kedagi külmaks. Tema sulest on pärit ka sellised armastatud lood nagu "Suur Sõbralik Hiiglane", "Matilda" ja "Charlie ja šokolaadivabrik", mis on vallutanud laste südamed üle kogu maailma. Dahli raamatuid on armastatud igas vanuses lugejate poolt, tõlgitud 59 keelde ja müüdud üle 250 miljoni eksemplari.

See raamat, mille on inglise keelest eesti keelde tõlkinud Elise ja Viktor Nikonov ning värsid pannud eesti keelde kõlama Leelo Märjamaa, on tõeline pärl nii noortele kui ka vanadele. Lase end kaasa haarata Billy ja tema sõprade fantaasiarikkasse maailma, kus unistused ja reaalsus põimuvad ning kus iga päev võib olla seiklus. Kas oled valmis avastama, kuidas üks poiss ja tema kolm ebatavalist sõpra võivad muuta unistused tegelikkuseks?