Kaheksas elu. (Brilkale) II osa

Kaheksas elu. (Brilkale) II osa

Autor: Nino Haratischwili

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
34.99€
Osta
Mastaapne perekonnasaaga “Kaheksas elu. (Brilkale)” II osa! See romaan, mis algab Venemaa kodusõjaga ja kulgeb läbi kogu 20. sajandi, tuntud ka kui punane sajand, toob esile lootuste ja pettumuste ajastu. Nino Haratischwili meisterlik teos jälgib gruusia suguvõsa kaheksa liikme elu ja saatust, viies sind Tbilisist Moskvasse, Londonisse, Berliini ja teistesse linnadesse. See lugu on täis armastust ja kummitusi, sõdu ja leina, rõõmu ja massimõrvu ... ning kuuma šokolaadi.

Nino Haratischwili, sündinud 1983. aastal Tbilisis, põgenes 1990. aastate rahutuste eest koos emaga Saksamaale. Praegu elab ta Hamburgis ja töötab kirjaniku, dramaturgi ning teatrilavastajana. Tema looming on pälvinud arvukalt auhindu, sealhulgas Anna Seghersi preemia 2015, Lessingi preemiastipendium 2017, Bertolt Brechti auhind 2018 ja Schilleri memoriaalauhind 2019. “Kaheksas elu. (Brilkale)” on tõlgitud 25 keelde, kinnitades Haratischwili rahvusvahelist tunnustust.

Kui otsid haaravat ja emotsionaalset lugemiselamust, mis viib sind läbi ajaloo ja erinevate kultuuride, siis “Kaheksas elu. (Brilkale)” II osa on just sulle. Avasta see eepiline saaga ja lase end kaasa haarata loo keerukatest tegelaskujudest ja nende eludest.