Kähkukas 20! 10?

Kähkukas 20! 10?

Autor: Monika Rahuoja-Vidman

Kategooria: Kaasaegne romantika
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas võiks üks juhuslik öö muuta kogu teie elu? Monika Rahuoja-Vidmani teoses "Kähkukas 20! 10?" seisab peategelane Helena silmitsi just sellise reaalsusega, kus argipäev pööratakse pea peale ootamatul ja drastilisel moel.

Helena, raamatu keskne tegelane, poleks osanud ette kujutada, et üks ebamugav kohtumine võib tema elu jäädavalt muuta. Ühel hetkel seisab ta silmitsi mehega, kelle viha ja alandus on sama paljastavad kui tema poolik riietus. Mehe väike varustus ja ülbe hoiak tekitavad Helenas vastakaid tundeid – ta leiab olukorra naeruväärse, kuid samas ei suuda ta leida sõnu, mis olukorda lahendaksid.

Kas peaks Helena rääkima tõtt oma raskustest, et ta on viimased kuud veetnud tänaval, varjates end külma eest kangialustes? Või peaks ta püüdma mehele kaasa tunda, etendades haletsusväärset rolli, lootuses leida mõistmist ja ehk ka andestust?

"Kähkukas 20! 10?" on lugu, mis haarab teid kaasa Helenale omase siira ja eheda hädaga, mis on segatud kohmetuse ja kõhklustega. See on lugu, mis paneb mõtlema, kui habras võib olla meie igapäevane rutiin ja kuidas üksikud valikud võivad meie eluteed kardinaalselt muuta.

Monika Rahuoja-Vidmani kirjutatud teos kutsub teid kaasa elama Helenale tema ootamatul teekonnal, mis on täis eneseleidmist, kahetsust ja võitlust ellujäämise nimel. Kas Helena leiab tee tagasi väärikuse juurde või jääb ta igaveseks ekslema oma valikute labürindis? Avastage see põnev ja südantliigutav lugu, mis on kirjutatud ausalt ja avameelselt.