Kahvel, nõid ja lohemadu

Kahvel, nõid ja lohemadu

Autor: Christopher Paolini

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Keskmine kooliiga, vanus 13-15
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Avastage Christopher Paolini maagilise sulejooksu uusimaid vilju, mis toovad teid tagasi armastatud Alagaësia maailma – paika, kus kangelased ja müütilised olendid elavad kõrvuti. "Kahvel, nõid ja lohemadu" on kolmeosaline lugu, mis viib teid sügavale fantaasiarikka maastiku südamesse, kus Eragon ja tema kaaslased jätkavad oma eepilist teekonda.

Aasta on möödunud sellest ajast, kui Eragon asus otsima uut peidupaika, et koolitada uusi Loheratsanikke. Nüüd seisab ta silmitsi uute väljakutsetega: ta ehitab võimsat lohekindlust, hoolitseb lohemunade eest ja peab silma peal hoidma nii sõjakatel urgalitel kui ka ülbel haldjarahval. Kuid kui salapärased nägemused ja ootamatud külalised toovad kaasa urgalite iidse legendi, avaneb Eragonile võimalus näha maailma hoopis teise nurga alt.

Christopher Paolini, kes alustas "Pärandi" sarja kirjutamist vaid viieteistkümneaastaselt ja tõusis menukirjanike hulka juba nelja aasta pärast, on pühendanud suure osa oma elust Alagaësia universumi laiendamisele. Tema kirjutatud ja illustreeritud teosed ei ole mitte ainult põnevad seiklusjutud, vaid ka kunstiteosed, mis peegeldavad tema sügavat armastust fantaasiakirjanduse ja Montana maalilise looduse vastu.

"Kahvel, nõid ja lohemadu" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on põnev sissevaade Eragoni maailma, mis on täis uusi avastusi ja vanu tuttavaid. Paolini oskus luua elav ja detailirohke maailm toob lugejate ette tõeliselt kaasahaarava loo, mis on rikastatud autori enda joonistatud illustratsioonidega. Kas olete valmis sukelduma tagasi Alagaësia müstilistele radadele?