Kake Make ja Hambahaldja pidu

Kake Make ja Hambahaldja pidu

Autor: Lina Žutaute

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Kas teadsid, et hammaste pesemine võib viia sind otse muinasjutulisele peole? "Kake Make ja Hambahaldja pidu" on Lina Žutaute poolt loodud lugu, mis viib meid väikese Kake Make seikluste keerisesse. Kake Make ei ole just kõige suurem hammaste pesemise fänn, kuid üks väike päkapikk sosistab talle kõrvu saladuse, mis võib muuta kõike: need, kes oma hambaid ei pese, neid ei kutsuta Hambahaldja peole!

Kui Kake Make otsustab peole minna kutseta, seisab ta silmitsi mitmete ootamatute takistustega. Õnneks on tal abiks tema ammu unustatud sõber – hambahari. Raamat viib lugeja läbi põnevate seikluste, kus Kake Make õpib, et hammaste eest hoolitsemine pole sugugi tühi töö. Lugeja saab kaasa elada, kuidas Kake Make üritab peole jõuda, hoolimata sellest, et ta pole oma hambaid juba ammu pesnud.

Lina Žutaute on loonud armastatud tegelase Kake Make, kes on tuntud oma vallatute ja õpetlike lugude poolest. Neljas raamat sarjast avab ukse lapsepõlve maagilisse maailma, kus igapäevased toimingud muutuvad seiklusteks. Kas Kake Make muudab meelt hammaste pesemise suhtes? Sukeldu Kake Make maailma ja avasta, kuidas lihtne igapäevane tegevus võib viia sind imelisele peole, kus on tervislikud ja säravad naeratused au sees.