Kake Make ja sõpruseluud

Kake Make ja sõpruseluud

Autor: Lina Žutaute

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Kake Make imelisse maailma? "Kake Make ja sõpruseluud" on Lina Žutaute loodud armastatud lasteraamatu seeria kuues osa, mis viib lugejad põnevale seiklusele koos väikese tüdruku ja tema sõpradega.

Kui sa armastad põnevust ja seiklusi, siis Kake Make on just sinu jaoks! Meie kangelanna armastab veeta aega linnapargis, kus tema parimad sõbrad Agne ja Joonas ootavad teda alati uute mängude ja väljakutsetega. Nad mängivad mängu nimega "Kes on esimene?", kus nad võistlevad, et näha, kes kiigub kõige kõrgemale või jookseb kõige kiiremini. Kuid kas olla esimene on alati kõige olulisem?

Ühel päeval viib nende mäng nad ootamatule teekonnale, kus nad kohtuvad pargi salapärase elanikuga. See kohtumine paneb proovile nende sõpruse ja õpetab neile väärtuslikke elutunde. "Kake Make ja sõpruseluud" on lugu sõprusest, julgusest ja eneseleidmisest, mis on kirjutatud soojalt ja südamlikult, et puudutada iga väikese lugeja südant.

Kui otsite oma lapsele raamatut, mis on täis seiklusi ja samas õpetab olulisi eluväärtusi, siis "Kake Make ja sõpruseluud" on ideaalne valik. See raamat ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid aitab kaasa ka laste emotsionaalsele ja sotsiaalsele arengule. Avastage koos Kake Makega, mis on tõeline sõprus ja kuidas üheskoos seiklusi läbides kasvada ja õppida.