Kaks oravat ja üks käbi 

Kaks oravat ja üks käbi 

Autor: Rachel Bright

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kui otsid põnevat lugemist oma pisipõnnile, siis Rachel Bright'i "Kaks oravat ja üks käbi" on just see, mida vajad. See on lugu kahest oravast – Naksist ja Trallist – kelle eluvaated on öö ja päev. Nad on küll erinevad, kuid ühine on neil suur soov ja tahtmine saada endale see üks ja ainus käbi.

Raamatu lehekülgedel hargnevad lahti lustakad seiklused, mida elustavad teravmeelsed illustratsioonid ja julge kujundus. Need loovad dünaamilise ja kaasahaarava elamuse, mis haarab ka kõige energilisema lapse tähelepanu. Riina Turi on oskuslikult vahendanud Bright'i riimis sõnad eesti keelde, andes edasi klassikalise lastekirjanduse hõngu ning õpetades lugemise kaudu väärtuslikke elutõdesid.

See raamat ei ole lihtsalt meelelahutus; see on sild, mis viib noored lugejad mõistmisele, et üheskoos tegutsedes on võimalik korda saata suuri asju ja et sõprus on midagi, mida tuleb alati hoida au sees. "Kaks oravat ja üks käbi" on suurepärane valik, kui soovid oma lapsele pakkuda nii rõõmu kui ka õpetlikke hetki.