KAKSTEIST KUUD. VÕLUVAD MUINASJUTUD

KAKSTEIST KUUD. VÕLUVAD MUINASJUTUD

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Muinasjutud
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas otsid põnevat lugemismaterjali oma lapsele, mis ühendab endas nii klassikalise muinasjutu võlu kui ka võimaluse lugemisoskust arendada? "Kaksteist kuud. Võluvad muinasjutud" on raamat, mis viib sind rännakule läbi aasta kõige maagilisemate hetkede.

Raamatusse on valitud kolm ajatut lugu, mis on tuntud oma sügavate õpetuste ja kaasahaaravate tegelaste poolest. Esimene lugu räägib võõrastütrest, kes kohtub kaheteistkümne kuu isandatega, avastades aastaajaliste tsüklite tarkuse ja ilu. Teine jutt, Lumivalge ja Roosipuna, on õdede armastuse ja koostöö lugu, mis õpetab väärtustama perekonna sidemeid ja vastastikust hoolivust. Kolmas lugu, Tähelaps, on kosmiline rännak, mis viib sind kaugemale igapäevaelu piiridest, avardades kujutlusvõimet ja südamesoojust.

Iga lugu on illustreeritud värvikirevate piltidega, mis aitavad kaasa loo elavusele ja annavad noortele lugejatele võimaluse arendada oma visuaalset taju. Raamat on suurepärane vahend, et julgustada lapsi avastama lugemise imelist maailma ning arendada nende keeleoskust ja empaatiavõimet.

Kui sinu eesmärk on pakkuda oma lapsele harivat ja meeldejäävat lugemiskogemust, siis "Kaksteist kuud. Võluvad muinasjutud" on valik, mis ei petta sinu ootusi. See on raamat, mis kasvab koos lapsega, pakkudes uusi kihte ja mõistmist iga uue lugemiskorraga. Võta aeg maha ja sukeldu koos oma lapsega nendesse imelistesse lugudesse, mis on täis fantaasiat, õpetlikke momente ja südamlikku nõu.