Kaksteist kuud

Kaksteist kuud

Autor: Samuil Maršak

Kirjastus: AVITA KIRJASTUS

Kategooria: Muinasjutud
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtuks, kui aastaajad saaksid elavaks ja astuksid teie teele abistava käena? Samuil Maršaki armastatud lasteraamat "Kaksteist kuud" viib teid imelisele rännakule koos ühe vapra tütarlapsega, kes seisab silmitsi võimatuna näiva ülesandega.

Kujutage ette, kuidas keset karget ja lumist talve saadetakse üks vaene orb lapseke metsa, et leida midagi nii haruldast kui lumikellukesed. Karmi ja südametu võõrasema käsk tundub olevat hukatuslik, kuid siis juhtub midagi ootamatut. Tüdruk ei ole oma raskel teekonnal üksi – ta kohtub kõigi kaheteistkümne kuuga, kes on personifitseeritud kui sõbralikud ja abivalmid olendid, igaüks erilise iseloomu ja võimetega, mis peegeldavad nende valitsevat hooaega.

Maršaki loodud maagiline maailm ei ole mitte ainult kütkestav ja südantsoojendav, vaid ka õpetlik, näidates, kuidas headus, julgus ja sihikindlus toovad lõpuks kaasa õigluse ja õnne. See lugu on aegumatu klassika, mis räägib sellest, kuidas lootus ja abivalmidus võivad pimedaima talve lõpuks kevadeks muuta.

Kui olete lapsevanem, kes otsib oma lapsele õpetlikku ja kaasahaaravat lugemist, või lihtsalt muinasjuttude austaja, kes hindab klassikaliste lugude uusversioone, siis "Kaksteist kuud" on teie jaoks ideaalne valik. See lugu ei jäta kedagi külmaks ja toob esile igas vanuses lugejas soovi uskuda imedesse ja headuse võitu. Avastage Maršaki loodud võlumaailm ja laske end kaasa haarata sellest südantsoojendavast seiklusest.