KAKTUSED: KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 31

KAKTUSED: KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 31

Autor: Harri Poom

Kirjastus: A-MEEDIAGRUPP OÜ

Kategooria: Toataimed
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
2.25€
Osta
Kas oled kunagi imetlenud kaktuste ainulaadset ilu ja mõelnud, et võiksid neid ka ise kasvatada? Võib-olla on Sinu aknalaual juba mõni teravate okastega sõber või oled alles mõttega mängimas. Eesti oma aedniku ja kaktuseentusiasti Harri Poomi kirjutatud "Kaktused: Kodu & Aia Praktiline Aiavihik 31" on Sinu teejuht kaktuste põnevasse maailma.

Kaktused ei ole ainult kõrbelised iludused, vaid ka vastupidavad kaaslased Sinu kodus. Harri Poom avab ukse nii algajatele kui ka kogenumatele aednikele, jagades teadmisi ja kogemusi, mis aitavad Sul mõista, kuidas kaktused Sinu elus rohelisemaks muuta võivad.

Raamatus tutvustatakse erinevaid kaktuseliike – nii neid, mida võib leida pea igast poest, kui ka eksootilisemaid isendeid, mis nõuavad pisut enam tähelepanu. Harri Poom ei hoia tagasi, vaid jagab praktilisi nõuandeid ja nippe, kuidas kaktuseid edukalt kasvatada, nii toas kui ka õues peenras.

Kui oled üks neist, kes on kaktuste suhtes skeptiline, olgu põhjuseks varasemad ebaõnnestumised või lihtsalt hirm okaste ees, siis see raamat võib Sinu meelt muuta. "Kaktused: Kodu & Aia Praktiline Aiavihik 31" näitab, et kaktuste eest hoolitsemine ei ole ületamatu ülesanne, vaid rõõmu ja rahulolu allikas.

Kui tunned, et Sinu kodu või aed võiks olla rohkem roheline ja elurõõmu täis, siis võta hetk ja lase Harri Poomil end juhendada. Avasta, kuidas need vastupidavad ja iseloomuga taimed võivad Sinu igapäevaelu rikastada. Kasuta võimalust ja tee oma esimene samm kaktuste kasvatamise maailmas koos teosega, mis on kirjutatud armastuse ja pühendumusega nende erakordsete taimede vastu.