Kakuke. Papiraamat

Kakuke. Papiraamat

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.49€
Hetkel pole saadaval
Kas otsite ideaalset lugemismaterjali oma pisikesele raamatusõbrale? "Kakuke. Papiraamat", mille on kirjutanud andekas Eesti autor Kristi Kingo, on just see, mida vajate. See armas ja värvikirev raamat on loodud spetsiaalselt väikelastele, et äratada nende huvi lugemise ja raamatute vastu.

Raamatu kompaktne formaat ja tugevad papist lehed on mõeldud väikeste käte jaoks, et nad saaksid lehti keerata ilma, et need kergesti rebeneda võiksid. Trükitähed aitavad kaasa lapse lugemisoskuse arengule, muutes "Kakuke. Papiraamat" mitte ainult meelelahutuslikuks, vaid ka harivaks kogemuseks.

Kristi Kingo on loonud muinasjutu, mis räägib lugu, mis on sama ajatu kui köitev. See on lugu, mis viib lapsed fantaasiarikkasse maailma, kus nad saavad kohtuda erinevate tegelastega ja õppida läbi nende seikluste. Raamatu lihtne keel ja selged pildid teevad sellest suurepärase valiku just neile, kes on alles oma lugemisteekonda alustamas.

Kui soovite pakkuda oma lapsele raamatut, mis on loodud kestma ja pakuks rõõmu mitmeid aastaid, siis "Kakuke. Papiraamat" on kindel valik. See on raamat, mis kasvab koos teie lapsega, pakkudes lugemisrõõmu ja õppimisvõimalusi igal sammul. Ärge laske sellel võimalusel käest libiseda, et avada oma lapsele uksed lugemise imelisse maailma.