KAKUKE. VÄRVIMISE RÕÕM

KAKUKE. VÄRVIMISE RÕÕM

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.60€
Osta
Apollo
1.95€ / 1.85€
Osta
Kas oled valmis avastama lugu, mis äratab su meeled ja viib sind imelisele seiklusele? "Kakuke. Värvimise rõõm" on värviraamat, mis jutustab loo vahvast kakukesest, kes otsustab eide ahjust välja hüpata ja avastada suurt maailma. See pole aga tavaline värviraamat – see on ka muinasjutt, mis on kirjutatud selgete trükitähtedega, et pakkuda lugemisrõõmu nii väikestele kui ka suurtele.

Kujutle, kuidas saad ise luua ja kujundada kakukese seiklused, andes talle värvidega elu. Iga lehekülg kutsub sind osalema loo loomises, pakkudes samal ajal lõõgastavat ja loovat tegevust. See on suurepärane võimalus veeta aega oma lastega, aidates neil arendada peenmotoorikat ja värvitaju, samal ajal nautides koos lugemist.

"Kakuke. Värvimise rõõm" on suurepärane kingitus igale lapsele, kes armastab värve ja lugusid. See on raamat, mis ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid ka harivat kogemust, ühendades kunsti ja kirjanduse maagilisel moel. Võta hetk enda jaoks või jaga seda oma lähedastega, sukeldudes kakukese värvikirevasse maailma ja avastades, milliseid seiklusi ta oma teekonnal kohtab.

Ära lase sellel võimalusel käest libiseda – haara pintslid ja värvid ning asu koos kakukesega imelistele radadele!