Kallid sõbrad. Teraapiline värviraamat

Kallid sõbrad. Teraapiline värviraamat

Kirjastus: TULIP OÜ

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Sõprade selts on hindamatu väärtusega – nad toovad meie ellu valgust ja soojust. Jagades rõõme hea sõbraga, muutuvad need veelgi erilisemaks, ning mured hajuvad, kui neid usaldusväärse kaaslasega jagada. Just nagu meie kahejalgsete sõprade, on ka loomade ja lindude seltskond meie jaoks asendamatu. Nende truu ja lojaalne olemus pakub meile tuge ning nende lähedus aitab meil lõõgastuda ja ennast paremini tunda.

Värvimine on tegevus, mis on tuntud oma teraapiliste omaduste poolest. Värvid mängivad meie elus suurt rolli alates sünnist – need mõjutavad meie alateadvust, emotsioone, meeleolu ja isegi tervist. Värvide maailma mõistmine võib aidata meil enda sisemisi tundeid paremini tajuda. Värvimisel pole õigeid ega valesid valikuid; oluline on järgida oma sisetunnet ja meeleolu, sest just nii saavutame kõige suurema lõõgastuse ja tervenemise.

Kujuta ette, kuidas veedad ideaalse päeva looduses koos oma karvase või sulelise sõbraga. Talleta see positiivne energia ja õnnetunne oma mällu ning lase sellel voolata läbi kogu oma keha. Võta nüüd värvimispliiatsid ja lase sel inspiratsioonil juhtida oma käsi, värvides kauneid looma- ja linnupilte. See tegevus aitab Sul vabaneda pingetest ja stressist, tuues tagasi rõõmu, rahu ja tasakaalu. Vaimne ja füüsiline tervis paranevad, suhted muutuvad tugevamaks ja elukvaliteet tõuseb, samal ajal kui loovus ja töövõime kasvavad.

Tunne, kuidas sisemine jõud Sinus pulbitseb. Oled lõõgastunud, täis positiivsust ja energiat, mida kiirgad ka väljapoole. Sinu ümbrus täitub õnne ja rõõmu vibratsioonidega ning universum kajastab neid tundeid Sulle vastu. See energia annab Sulle jõudu saavutada rohkem ja ületada iseennast. Oled õnnelik, rõõmus ja rahulolev.

Naudi neid hetki, mis veedad koos oma kallite sõpradega, ja lase neil erilistel hetkedel rikastada Sinu elu.