Kallis meetilk Kristuskaljust

Kallis meetilk Kristuskaljust

Autor: Thomas Wilcox

Kirjastus: KÕRBEROOS UÜ

Kategooria: Kristlus
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
"Kallis Meetilk Kristuskaljust" on Thomas Wilcoxi ajatu teos, mis on juba sajandeid olnud usklikele teejuhiks nende vaimulikul rännakul. See raamat, mis on tõlgitud paljudesse keeltesse, pakub sügavat mõistmist sellest, kuidas püsida kindlalt oma usus, vaatamata elu tormidele ja kiusatustele.

Raamat rõhutab, kuidas inimlik õigus ja Kristuse õigus erinevad ning kuidas usklikud saavad oma elus neid kahte lahus hoida. Wilcox ei jäta kahtlustki, et tõeline rahu ja kindlus leitakse ainult Kristuses, ja ta näitab lugejale teed, kuidas seda kaljut oma elus leida.

Peeter Sink, raamatu tõlkija, on oma 1938. aasta eessõnas märkinud, et harva kohtab teost, mis nii selgelt rõhutab ainuõiget õndsuse alust ning eemaldab kõik iseenese õigusest tulenevad illusioonid. Ta kinnitab, et see raamat on mõeldud mitte ühekordseks lugemiseks, vaid korduvaks süvenemiseks, et leida julgustust ja tuge.

"Kallis Meetilk Kristuskaljust" on olnud inspiratsiooniallikaks paljudele äratusliikumistele ning aitab lugejal jõuda tagasi kristliku usu südamikku. See on teos, mis kõnetab nii neid, kes on oma usuteel kindlad, kui ka neid, kes alles otsivad teed valguse poole.