Kalsarikänni. Mõnus elu Soome moodi

Kalsarikänni. Mõnus elu Soome moodi

Autor: Miska Rantanen

Kirjastus: POST FACTUM

Kategooria: Ilu ja stiil
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas soomlased end lõdvaks lasevad ja stressi maandavad? "Kalsarikänni. Mõnus elu Soome moodi" on Miska Rantaneni raamat, mis avab ukse Soome kultuuri ühele omapärasele ja lõbusale aspektile – kalsarikännile. See termin võib tunduda esialgu võõras, kuid selle taga peitub midagi, mis on paljudele tuttav: koduseinte vahel, mugavalt aluspesus, omaette nautimine.

Kalsarikänni on eluviis, mis ülistab lihtsust ja isiklikku aega, vabastades meid ühiskondlikest ootustest ja sundustest. See on kui Soome vastus mindfulness'ile ja Taani hygge'le, mida saab praktiseerida ilma erioskuste või varustuseta. Rantaneni teos ei ole lihtsalt järjekordne heaoluõpik; see on kultuuriline uurimus, mis seletab, kuidas ja miks see tegevus on soomlaste seas nii populaarseks saanud.

Miska Rantanen, kogenud toimetaja ja kirjanik, kes juhib Norra Haga Party Central™ instituuti, viib teid läbi kalsarikänni ajaloo, uurib selle etümoloogiat ja jagab värvikaid lugusid inimestest, kes seda praktiseerivad. Raamat on täis huvitavaid fakte ja isiklikke seiklusi, mis aitavad mõista, miks kalsarikänni on midagi enamat kui lihtsalt üksinda joomine – see on viis, kuidas leida rahu ja rõõmu omaenda seltsis.

Kui soovite oma elus rohkem rahu ja tahate õppida, kuidas soomlased seda saavutavad, siis "Kalsarikänni. Mõnus elu Soome moodi" on teile kui teejuht. See raamat ei ole ainult meelelahutuslik, vaid pakub ka praktilisi nõuandeid, kuidas tuua kalsarikänni filosoofiat oma igapäevaellu.