KANNA

2009 aasta

Rahva Raamat
2.88€
Hetkel pole saadaval
Kannataimed, päritolumaaga troopilises Ameerikas, on pälvinud aednike ja toataimehuviliste seas suurt tunnustust oma lopsaka õitsemise poolest. Nüüd on ka Eestis tõusnud nende eksootiliste iluduste populaarsus. Raamat "KANNA" pakub põhjaliku sissevaate nende värvikirevate taimede maailma.

Kui oled huvitatud oma aia või rõdu taimestiku mitmekesistamisest, siis kannad võivad olla just see, mida otsid. Raamatust leiad asjatundlikku teavet kannade päritolu, kasvatamise peensuste ning umbes saja levinuma sordi kohta. Lisaks on teos rikkalikult illustreeritud, mis aitab Sul paremini mõista ja ette kujutada, kuidas need taimed Sinu kodu või aeda kaunistada võiksid.

Kas teadsid, et kannad ei ole pelgalt aia kaunistused, vaid sobivad suurepäraselt ka toataimedeks? Nende eest hoolitsemine võib olla sama nauditav kui nende imetlemine. Raamatus "KANNA" jagatakse Sinuga teadmisi ja nippe, kuidas neid troopilisi kaunitare edukalt kasvatada, olgu siis päikeseline rõdu või toanurk nende kasvukohaks.

Lase end inspireerida ja avasta, kuidas kannad võivad Sinu kodu või aeda elavdada. Raamat "KANNA" on Sinu teejuht nende võluvate taimede maailma, aidates Sul leida ja kasvatada just need sordid, mis Sinu rohenurgale uut elu sisse puhuvad.