Kaotatud hing

Kaotatud hing

Autor: Olga Tokarczuk,Joanna Concejo

Kirjastus: EESTI RAHVA MUUSEUM

Kategooria: Filosoofia
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
17.99€
Osta
Kas olete kunagi tundnud, et aeg libiseb käest ja elu möödub kiirustades, ilma et jõuaksite mõelda, mis on tõeliselt tähtis? Olga Tokarczuki "Kaotatud hing" on sügavalt mõtisklev teos, mis kutsub lugejat aeglustama ja oma sisemise minaga taasühendust looma. See raamat pole pelgalt lugemiskogemus, vaid ka visuaalne nauding, tänu Joanna Concejo imelistele illustratsioonidele, mis toovad esile raamatu filosoofilise sügavuse.

Olga Tokarczuk, kelle loomingulist pärandit on tunnustatud 2018. aasta Nobeli kirjanduspreemiaga, on tuntud oma oskuse poolest käsitleda keerulisi teemasid lihtsas keeles. Tema teosed, mis on tõlgitud enam kui viiekümnesse keelde, sh eesti keelde, kõnetavad lugejaid üle kogu maailma.

Joanna Concejo, kelle illustratsioonid raamatut kaunistavad, on pälvinud tunnustust oma unikaalse stiili ja peenete detailide poolest, mis on teda viinud võiduni nii 2018. aasta Bologna Ragazzi auhinnal kui ka 2023. aasta 7. Tallinna illustratsioonitriennaali grand prix'l. Tema tööd on rikastanud paljusid raamatuid ja toonud visuaalse mõõtme lugudele, mis puudutavad hinge.

Adam Mickiewiczi Instituudi toel, mis on pühendunud Poola kultuuri tutvustamisele üle maailma, on "Kaotatud hing" saanud osaks Eesti ja Poola kultuurisuhteid edendavatest projektidest. Instituudi ja Eesti Rahva Muuseumi koostööprojektina on see raamat suurepärane näide kultuuridevahelisest dialoogist ja kunstilisest koostööst.

Kui olete valmis aeglustama ja sukelduma raamatusse, mis kõneleb südamega südamele, siis "Kaotatud hing" on teie jaoks. See on lugu, mis ei ole lihtsalt loetav, vaid tajutav kogu oma olemusega.