Kapsad ja kuningad

Kapsad ja kuningad

Kirjastus: KULDSULG KIRJASTUS

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Osta
Kui otsite midagi, mis viib teid eemale argipäevast ja viib seikluste keeristormi, siis O.Henry teos "Kapsad ja kuningad" võib olla just see, mida vajate. William Sidney Porter, tuntud kui O.Henry, oli Ameerika kirjanduse üks silmapaistvamaid novelliste, kes elas aastatel 1862-1910. Tema elu oli sama värvikirev kui tema loomingu tegelased - mees, kes avastas oma kirjutamisande suhteliselt hilja, kuid suutis siiski luua lugematul hulgal lugejate südamed võitnud lugusid.

"Kapsad ja kuningad" on O.Henry ainsaks romaaniks, mis on tuntud oma peene huumori ja kaasahaarava süžeega. See teos viib teid eksootilisele rännakule, kus tegelased, kes ei kohku tagasi seaduste painutamisest, otsivad kiireid rikkuseallikaid. Raamatu lehekülgedel avaneb teile paradiisliku loodusega paik, kus iga nurga taga võib peituda saladus või romantiline seiklus.

Autor ise on öelnud, et tema loomingus on oluline armastus ja intriigid. "Kapsad ja kuningad" on justkui elav näide sellest meetodist, kus teid juhatatakse läbi keerulise sündmustiku, mis on täis ootamatusi ja kirevat troopikamaa elu. Raamatu tegelased käitlevad dollareid, mis on kuumad mitte ainult kõrvetava päikese tõttu, vaid ka seetõttu, et need on läbinud õnneotsijate käsi.

Avastage O.Henry ainulaadne romaan, mis on eesti keeles kättesaadav ja lubab pakkuda meelelahutust ning põnevust igale lugejale. Kas olete valmis sukelduma seiklustesse, mis on sama ettearvamatud kui elu ise?