Karda vaikust

Karda vaikust

Autor: Robert Bryndza

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
24.99€
Osta
Kui teie elu keerleb saladuste ümber, võib üksainus tõde teid igaveseks muuta. "Karda vaikust" on Robert Bryndza haarav psühholoogiline triller, mis viib teid läbi keerukate inimsuhete ja ootamatute pöörete maailma.

Kujutage ette olukorda, kus teie armastatud kaasa, edukas traumakirurg Will, leitakse teie ühisest Londoni kodust elutuna. Margaret Kendall, peategelane, on veendunud, et tegu oli traagilise sissetungi tagajärjel toimunud mõrvaga, kuni politsei paljastab jahmatava tõe – Will oli see, kes endale ise surmava haava tekitas.

Maggie süda on murtud ja ta meel täis küsimusi. Miks päästis Will päästikule? Mis võis olla tema motiiv, kui elu tundus olevat täis helgeid hetki ja eesmärke? Otsinguil vastuste järele põgeneb Maggie Londoni kaosest Horvaatia väikesaarele, mis oli nende puhkuseparadiis, lootuses leida seal rahu ja selgust.

Kuid saatusel on teised plaanid. Maggie avastab Willi kirjutatud kirja, mis heidab valgust sellele saatuslikule päevale ja vihjab, et Will võis oma surma ette näha. Kui Maggie hakkab pusletükke kokku sobitama, saab ta aru, et Willi surm on kuidagi seotud tema enda minevikuga – ja et keegi on teda jälitanud, valmis tegema kõik, et teda igaveseks vaigistada.

Robert Bryndza, kelle nimi on Eesti lugejatele tuttav tänu Erika Fosteri ja Kate Marshalli menukatele sarjadele, toob meieni oma esimese iseseisva trilleri. "Karda vaikust" on meisterlikult kirjutatud lugu, mis haarab teid oma küüsi ja ei lase lahti enne viimast lehekülge. See on lugu, mis toimub kaunil, kuid saladustest läbi põimitud Horvaatia saarel, kus iga nurk võib varjata ohtu või vihjet, mis viib teid tõe jälile. Kas olete valmis sukelduma selle põneva loo sügavustesse?