KARGLEJA KUTSIKAS

KARGLEJA KUTSIKAS

Autor: Sue Mcmillan

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.00€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas olete valmis sukelduma ühte armsasse ja värviküllasesse luuletuste maailma, mis räägib loo ühest erilisest sõprusest? "Kargleja Kutsikas", autoriks Sue McMillan, on raamat, mis viib teid rõõmsale rännakule koos ühe vahva kutsika ja tema lemmikmänguasja – palliga.

See raamat ei ole lihtsalt tavaline lugemine; see on interaktiivne elamus, mis äratab teie meeled ja paneb teie südame heldimusest põksuma. Kui tõmbate raamatu esikaanel olevat lapatsit, ärkab kutsikas justkui ellu ja hüppab palli poole, tuues naeratuse iga lugeja näole.

Sue McMillan on loonud midagi enamat kui lihtsalt lasteraamatu – see on teos, mis toob esile lapsemeelsuse ja mängulusti igas vanuses lugejas. Värvikirevad illustratsioonid ja rütmikad värsid teevad "Kargleja Kutsikas" raamatust täiusliku kaaslase nii unejutuks kui ka päevaseks lugemiseks.

Kui otsite kingitust, mis toob rõõmu ja naeratusi, või soovite lihtsalt lisada oma raamaturiiulile midagi erilist ja meeldejäävat, siis "Kargleja Kutsikas" on valik, mis ei vea teid alt. Lubage endale ja oma lähedastele hetk puhtat rõõmu ja avastage, kuidas üks väike kutsikas võib teie päeva eredamaks muuta.