Karlsson katuselt hiilib jälle

Karlsson katuselt hiilib jälle

Autor: Astrid Lindgren

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2010 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.43€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas oleks elada koos pahuruse kehastusega, kes võib samal ajal olla ka kõige põnevam kaaslane? "Karlsson katuselt hiilib jälle" on Astrid Lindgreni südantsoojendav lugu, mis viib teid tagasi lapsepõlve seikluste juurde. Kui te pole veel tuttav selle kelmika tegelasega, kes lendab ringi oma seljas oleva propelleriga, siis valmistuge meeldejäävaks kohtumiseks.

Algselt ei olnud Karlsson just kõige populaarsem tegelane oma uue pere silmis. Tema enesekindlus ja pahandustele kalduvus panid kõik kulme kergitama. Väikevend, pere noorim liige, oli ainus, kes nägi Karlssonis enamat kui lihtsalt üks tüütu paharet. Bosse ja Bettan, Väikevenna vanemad õde ja vend, olid juba suureks kasvanud ja nende huvid olid mujal. Väikevend tundis end üksikuna, kuni tema ellu astus Karlsson – sõber, kellega koos seiklused ootasid.

Karlsson ei olnud tavaline kaaslane; ta oli kõike muud kui igav. Tema vallatud tempud ja põnevad ideed tõid Väikevenna ellu naeru ja elevust. Ja kuigi alguses võis tunduda, et Karlsson oli lihtsalt üks suur peavalu, mõistsid peagi kõik, et tema ja Väikevenna sõprus oli midagi erilist. See sõprus õpetas perele, et igaüks meist vajab kedagi, kes mõistab ja jagab meie unistusi.

Kui olete valmis sukelduma seiklustesse, mis on täis pahandusi ja südamlikke hetki, siis "Karlsson katuselt hiilib jälle" on teie jaoks. Astrid Lindgreni võluv jutustamisstiil ja meeldejäävad tegelased teevad sellest raamatust ajatu klassika, mis sobib suurepäraselt igas vanuses lugejatele. Avastage, kuidas Väikevend ja Karlsson koos oma erilist sõprust tähistavad, ja laske end kaasa haarata nende lustakates seiklustes.