KARM KOOL (V OSA)

KARM KOOL (V OSA)

Autor: Lemony Snicket

Kirjastus: DRAAKON & KUU

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2006 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.40€
Osta
Apollo
12.95€ / 12.30€
Osta
"Karm Kool" viib teid süngesse Prufrocki Põhikooli maailma, kus Baudelaire'i orvud - leidlik Violet, raamatusõber Klaus ja terane beebi Sunny - peavad silmitsi seisma uute katsumustega. Direktor Nero valitseb kooli raudse käega ning kooli moto "Memento mori" annab aimu, et ees ootab kõike muud kui rõõmsameelne õpikeskkond. Orvuonn, kus lapsed peavad elama, on täis krabisid ja muudab olukorra veelgi troostitumaks. Kuid lootust pakuvad uued sõbrad, Quagmire'i kolmikud, kes osutuvad Baudelaire'idele hindamatuteks liitlasteks.

Kui aga kooli ilmub krahv Olaf, seekord treener Tenghise maski all, hakkavad sündmused kiiresti arenema. Olafi salakavalad plaanid ja Baudelaire'ide varanduse himustamine viivad lapsed ja nende uued sõbrad ohtlikule teekonnale, mis nõuab kogu nende nutikust ja julgust.

See põnev ja südantliigutav lugu on viies peatükk populaarses "Sari Õnnetuid Lugusid", mis on tõusnud New York Times'i bestsellerite nimekirja ja võlunud lugejaid üle kogu maailma. Eestikeelses sarjas, mis koosneb kolmeteistkümnest osast, on juba ilmunud "Ahastav Algus", "Roomajate Ruum", "Avar Aken" ja "Vilets Veski". Sarja autor Lemony Snicket, tuntud ka kui Daniel Handler, elab ja töötab San Franciscos, pühendudes Baudelaire'i laste keerukate lugude jutustamisele. Illustraator Brett Helquist, kes elab New York Citys, annab loole oma joonistustega visuaalse mõõtme.

Kui olete valmis sukelduma Baudelaire'ide maailma, kus ootavad ees põnevad seiklused ja ootamatud pöörded, siis "Karm Kool" on teie jaoks ideaalne valik. Avastage, kuidas Violet, Klaus ja Sunny ületavad uued takistused ja hoiavad kokku, kui nad seisavad vastamisi kooli ja krahv Olafi pahatahtlike plaanidega.