Karu ja klaver, koer ja viiul

Karu ja klaver, koer ja viiul

Autor: David Litchfield

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Tutvuge David Litchfieldi südantsoojendava looga "Karu ja klaver, koer ja viiul", mis on jutustus pühendumusest, unistustest ja sõpruse jõust. See lugu viib teid Hektori, armastatud viiulimängija, ja tema ustava koera Hugo maailma. Hektor, kes on oma karjääri tipul, tunneb, et tema aeg laval hakkab otsa saama, eriti kui kõik räägivad imelisest pianistist karust, kes on võitnud kuulsust kogu maailmas.

Kuid elu on täis üllatusi ja peagi avastab Hektor, et tema koer Hugo omab erakordset annet viiuli mängimiseks. Kui kuulus karu kutsub Hugo oma bigbändiga liituma, avaneb Hektori jaoks võimalus näha oma unistuste täitumist läbi oma parima sõbra silmade. Kuid kas Hektor suudab oma kadedust ületada ja rõõmustada Hugo edu üle? Kas nende sõprus peab vastu proovile, mida pakub edu ja tähelepanu?

David Litchfield on tuntud oma võime poolest luua sügavalt liigutavaid ja visuaalselt paeluvaid lugusid. "Karu ja klaver" oli tema esikteos, mis võitis südameid üle kogu maailma ja tõi talle tunnustust ka Eestis. Tänu tõlkija Kadri Rahusaare suurepärasele tööle, mis pälvis 2020. aastal Paabeli Torni lastekirjanduse tõlkepreemia, saavad nüüd ka eesti lapsed nautida Litchfieldi järgmist teost.

Avastage "Karu ja klaver, koer ja viiul" – see on lugu, mis kõnetab nii noori kui ka vanu, meenutades meile, et tõelise sõpruse ja toetuse abil võivad unistused tõeks saada.