Karu ja klaver

Karu ja klaver

Autor: David Litchfield

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtuks, kui karu leiaks klaveri? "Karu ja klaver" on David Litchfieldi südantsoojendav lugu, mis viib teid läbi muusika ja unistuste maailma. See on lugu karupojast, kes avastab metsa sügavuses klaveri – pilli, mille olemasolust tal polnud aimugi. Alguses tundub klaveri mängimine karu jaoks võimatu, kuid aja möödudes õpib ta looma kauneid meloodiaid, mis viivad ta lõpuks maailma suurimatele lavadele.

Raamatu peategelane, karu, saavutab kuulsuse ja tunnustuse, võidab auhindu ja võlub publikut üle kogu maailma. Kuid hoolimata oma edu tipust, tunneb karu igatsust oma kodu ja vanade sõprade järele. See lugu räägib unistuste täitumisest ja sellest, kuidas mõnikord võivad just need unistused meid kodust eemale viia.

David Litchfieldi debüütteos "Karu ja klaver" on võitnud prestiižika Waterstonesi lastekirjanduse auhinna ning olnud nomineeritud mitmetele teistele tunnustustele Suurbritannias. Raamat on tõlgitud enam kui 25 keelde, sealhulgas eesti keelde, tänu Kadri Rahusaare suurepärasele tõlketööle.

Kui olete huvitatud südantliigutavatest lugudest, mis kõnelevad suurtest unistustest ja koduigatsusest, on "Karu ja klaver" teie jaoks ideaalne lugemine. See on lugu, mis toob esile muusika võlu ja tuletab meile meelde, et olenemata sellest, kui kaugele meie unistused meid viivad, on kodu ja lähedaste igatsus alati südames.