Karu, klaver ja karupoja kontsert

Karu, klaver ja karupoja kontsert

Autor: David Litchfield

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas Sind paeluvad lood, kus suured unistused saavad tõeks ja kus muusika on see, mis loeb? "Karu, klaver ja karupoja kontsert" on lugu, mida Sa ei tohiks mööda lasta. See on David Litchfieldi loodud südamlik jutustus, mis on osa armastatud triloogiast.

Kujutle karu, kes avastab klaveri sügavast metsast ja kellest saab üleöö sensatsioon. Tema muusika puudutab miljoneid südameid üle kogu maailma. Kuid nagu elus ikka, hiilgus ja kuulsus tuhmuvad ning karu leiab end taas oma metsakodus, kus klaver on jäänud unarusse. Siis aga astub lavale karu uudishimulik poeg, kes ei suuda leppida sellega, et tema isa imelist andekust enam ei hinnata. Väike karupoeg on valmis tegema kõik, et tuua tagasi muusika, mis kunagi nii paljusid võlus.

David Litchfieldi looming on Eestis juba armastust leidnud, eriti tänu Kadri Rahusaare suurepärasele tõlketööle, mis pälvis 2020. aastal Paabeli Torni lastekirjanduse tõlkepreemia. "Karu, klaver ja karupoja kontsert" on triloogia viimane raamat, järgnedes "Karu ja klaverile" ning "Karu ja klaver, koer ja viiulile". Need kolm raamatut ei räägi ainult unistuste täitumisest, vaid ka sellest, kuidas kuulsus ja tunnustus võivad kaduda, kuid muusika ja armastus selle vastu jäävad igavesti.

Kui Sa armastad lugusid, mis soojendavad südant ja tuletavad meelde, et tõeliselt oluline ei kao kuhugi, siis "Karu, klaver ja karupoja kontsert" on just Sinu jaoks. See on lugu, mis näitab, et pühendumus ja kirg võivad tuua tagasi ka kõige tuhmunuma sära.