Karupoeg Lukase tegelusvihik

Karupoeg Lukase tegelusvihik

Autor: Heli Künnapas

Kirjastus: HELI KIRJASTUS

Kategooria: Tegevusraamatud
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.50€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Avasta värvide ja mõistatuste maailm koos armastatud karupoeg Lukasega! "Karupoeg Lukase tegelusvihik", autoriks Heli Künnapas, on suurepärane kaaslane Sinu lapse loomingulistele hetkedele. See A4-formaadis töövihik on loodud spetsiaalselt koolieelikutele ja algkooli õpilastele, et pakkuda neile rõõmu ja arendada peenmotoorikat läbi lõbusate tegevuste.

Lehitse vihiku lehekülgi ja leia tegevusi, mis panevad Sinu lapse mõttevõime proovile: värvimisülesanded, mustrite jätkamised, kadunud esemete otsingud ja palju muud. Iga lehekülg on täis Jana Valge poolt joonistatud kauneid pilte, mis kutsuvad esile lapse loovuse ja kujutlusvõime.

Karupoeg Lukas ei ole ainult tegelusvihiku staar, vaid ta on seiklenud ka teistes raamatutes, nagu "Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks" ja "Karupoeg Lukase täheraamat". Need lood pakuvad lisaväärtust, kuna tutvustavad lastele muusikat ja tähestikku, rikastades seeläbi nende lugemiskogemust.

Kui otsid oma lapsele harivat ja samal ajal kaasahaaravat tegevust, siis "Karupoeg Lukase tegelusvihik" on ideaalne valik. See mitte ainult ei paku meelelahutust, vaid aitab kaasa ka lapse arengule, õpetades teda märkama detaile ja arendades keskendumisvõimet. Võta aega, istuge koos maha ja laske karupoeg Lukasel juhatada teid läbi värvide ja mõistatuste imelise maailma.