KARUPOEG PUHH 2. OSA (LOEB TÕNU AAV) CD

KARUPOEG PUHH 2. OSA (LOEB TÕNU AAV) CD

Kirjastus: EASY LIVING MUSIC

Kategooria: Lastekirjandus
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Karupoeg Puhhi maagilisse maailma, kus iga päev on täis seiklusi ja sõprust? "Karupoeg Puhh 2. osa", mille on sisse lugenud armastatud näitleja Tõnu Aav, toob teieni just sellise kogemuse. See heliplaat on akna avamiseks Puhhi ja tema sõprade südamlikku universumisse, kus lihtsad tõed ja soojad lood pakuvad rõõmu nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Tõnu Aav, kelle hääl on paljudele eestlastele tuttav ja armas, annab igale tegelasele unikaalse hääle ja iseloomu. Tema esituses muutuvad Puhhi seiklused veelgi kaasahaaravamaks ja meeldejäävamaks. Kui otsite viisi, kuidas oma päeva natukene rõõmu ja naeru tuua või soovite pakkuda oma lastele meeldejäävat kuulamiselamust, siis "Karupoeg Puhh 2. osa" on ideaalne valik.

Kuulates, kuidas Tõnu Aav elustab A. A. Milne'i ajatuid tegelasi, saate osa saada lugudest, mis on põlvkondade vältel südameid soojendanud. See CD on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega pere seltsis, lastes fantaasial lennata koos Puhhi ja tema ustavate sõpradega. Kas olete valmis astuma Saja Aakri Metsa ja avastama, milliseid seiklusi Karupoeg Puhh seekord ette võtab?