Karupoeg Puhh. Nuputame ja värvime!

Karupoeg Puhh. Nuputame ja värvime!

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Saja Aakri metsa imelisse maailma koos armastatud Karupoeg Puhhi ja tema sõpradega? "Karupoeg Puhh. Nuputame ja värvime!" on raamat, mis viib sind koos Puhhi ja tema kaaslastega põnevale retkele, kus iga lehekülg on täis seiklusi ja värvimisrõõmu.

Sinu ees avaneb võimalus anda elu Puhhi maailmale just selliste värvidega, nagu sina seda ette kujutad. Haara kätte oma lemmikpliiatsid või vildikad ja lase fantaasial lennata! See raamat ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on ka mõistatuste lahendamise rõõm, mis paneb proovile sinu nutikuse ja loovuse.

Karupoeg Puhh, see armas ja mõtlik tegelane, kes armastab üle kõige mett, kutsub sind osa saama ühest eriti magusast seiklusest. Kas oled valmis avastama, mis juhtub, kui Puhh mett otsima läheb? Iga lehekülg on uus võimalus olla osa Puhhi ja tema sõprade lugudest, mis on täis südamesoojust ja sõprust.

"Karupoeg Puhh. Nuputame ja värvime!" on ideaalne kaaslane nii väikestele kui ka suurtele fännidele, kes soovivad veeta aega nende armastatud tegelaste seltsis. See on raamat, mis toob naeratuse suule ja pakub meelelahutust tundideks.

Ära lase sellel võimalusel käest libiseda – lase oma loovusel lennata koos Karupoeg Puhhi ja tema sõpradega!