KARUPOEG PUHH. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

KARUPOEG PUHH. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Osta
Apollo
2.49€
Osta
Avasta Karupoeg Puhhi võlumaailm läbi värvide ja kleebiste! Disney poolt loodud "Karupoeg Puhh. Värvimisraamat kleebikutega" on ideaalne viis, kuidas sina ja su lapsed saate üheskoos aega veeta, luues samal ajal kauneid kunstiteoseid. See raamat toob teieni suureformaadilised pildid Puhhi ja tema sõprade seiklustest, mis ootavad teie loomingulist puudutust.

Haara kätte oma lemmikvärvipliiatsid või -markerid ja lase oma kujutlusvõimel lennata, täites lehekülgi erksate värvidega. Lisaks pakub see raamat ka kleebiseid, mis lisavad värvimiselõbule veelgi mõõdet, võimaldades teil oma lemmiktegelasi kaunistada ja oma lugusid jutustada.

"Karupoeg Puhh. Värvimisraamat kleebikutega" ei ole ainult meelelahutuslik, vaid aitab ka arendada peenmotoorikat ja värvitaju. See on suurepärane võimalus julgustada lastes loovust ning pakkuda neile rõõmu ja rahulolu omaenda kätega loodu üle.

Ärge laske sellel võimalusel käest libiseda – võtke hetk, et ühineda Puhhi ja tema sõpradega nende värviküllases maailmas. See on ideaalne kingitus igale noorele kunstnikule ja Disney fännile, kes on valmis sukelduma Saja Aakri Metsa südamesse läbi värvide ja kleebiste.