Karvapallid. Kassipojad

Karvapallid. Kassipojad

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevasse loomade maailma, kus iga päev on seiklus ja iga lehekülg toob uue avastuse? "Karvapallid. Kassipojad" on raamat, mis viib sind ja su pere lõbusale loovusretkele, kus saate koos avastada, kuidas joonistada armsaid loomi, lahendada piltmõistatusi ja nautida mitmeid teisi kaasahaaravaid tegevusi.

Kui armastad loomi ja oled alati tahtnud õppida, kuidas neid joonistada, siis see raamat on just sinule. Autor on loonud lihtsa ja lõbusa viisi, kuidas tuua loomad paberile ellu. Raamatus olevad šabloonid teevad loomade joonistamise imelihtsaks, isegi kui sa pole varem kunsti teinud. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega, arendades samal ajal nende peenmotoorikat ja loovust.

Lisaks joonistamisele pakub "Karvapallid. Kassipojad" ka võimalust end proovile panna piltmõistatuste lahendamisel. Need mõistatused on mitte ainult lõbusad, vaid ka harivad, aidates arendada tähelepanu ja probleemilahendusoskusi.

Ja mis võiks olla veel toredam kui muutuda ise loomaks? Raamatus leiduvad loomamaskid pakuvad suurepärast võimalust rollimängudeks ja teesklusmängudeks, mis on oluline osa lapse sotsiaalsest ja emotsionaalsest arengust.

"Karvapallid. Kassipojad" on ideaalne kingitus igale loomasõbrale, olenemata vanusest. See on raamat, mis ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid ka õpetlikke hetki, mis jäävad meelde kauaks pärast lehekülgede sulgemist. Võta pliiatsid välja ja valmistu looma omaenda värvikirevat loomade paraadi!