KARVASED JA SULELISED. PISIKESE PILGU LOOD

KARVASED JA SULELISED. PISIKESE PILGU LOOD

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.95€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsid midagi erilist, et köita oma pisikese põnni tähelepanu ja tutvustada talle lugemise imelist maailma? "Karvased ja sulelised. Pisikese pilgu lood" autorilt Kristi Kingo on just see, mida vajad. See raamat ei ole lihtsalt tavaline lasteraamat – see on interaktiivne seiklus, mis äratab ellu lood läbi liikuvate silmade, mis jälgivad sinu lapse pilku lehekülgedel.

Kristi Kingo on loonud midagi enamat kui lihtsalt lood. Raamatus on papist lehed, mis on piisavalt vastupidavad, et taluda väikeste käte uudishimu ja mängulisust. Iga lehekülg on kaunistatud vahvate salmidega, mis on kirjutatud mõeldes just kõige noorematele lugejatele. Need salmid ei ole mitte ainult lõbusad, vaid ka harivad, aidates arendada keeleoskust ja sõnavara.

Kui sa tahad pakkuda oma lapsele raamatut, mis on loodud armastuse ja hoolivusega, siis "Karvased ja sulelised. Pisikese pilgu lood" on suurepärane valik. Raamat mitte ainult ei meeldi sinu lapsele, vaid pakub ka väärtuslikku kvaliteetaega, mida veeta koos lugedes ja õppides. Avasta koos lapsega see värvikirev ja kaasahaarav raamat, mis on täis armsaid tegelasi ja rõõmsaid riime, mis kindlasti toovad naeratuse teie näole.