KARVASED SÕBRAD. JÄNKS

KARVASED SÕBRAD. JÄNKS

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta "Karvased Sõbrad. Jänks" – raamat, mis viib sind ja sinu lapsi loovuse ja mängulusti maailma. See interaktiivne teos kutsub teid üles andma elu omaenda paberist jänkule, andes talle nime ja isikupära. Pane oma lapse fantaasia proovile, kleepides, värvides ja lahendades põnevaid ülesandeid, mis arendavad peenmotoorikat ja loovat mõtlemist.

Raamatu südames on "Lilleke" – lauamäng, mis pakub lõbusat ajaviidet sõprade ja pere seltsis. Kuid enne mängu alustamist saate ise meisterdada oma jänku ning anda talle nimi, mis kajastub raamatu lehekülgedel. See personaalne puudutus loob erilise sideme lapse ja tema loodud tegelase vahel.

"Lilleke" on rohkem kui lihtsalt mäng – see on vahend, mis ühendab pere ja sõbrad, pakkudes ühist tegevust, mis on täis naeru ja õppimisrõõmu. Raamatu "Karvased Sõbrad. Jänks" abil saavad lapsed arendada oma kujutlusvõimet ja käelist osavust, luues samal ajal mälestusi, mis kestavad terve elu.

Oluline märkus: Raamat sisaldab väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele, kuna need võivad põhjustada lämbumist. Seega palume vanematel olla ettevaatlikud ja jälgida, et raamat oleks kasutuses vastavalt lapse vanusele.

Kas olete valmis sukelduma loovuse maailma ja avastama, milliseid seiklusi teie laps koos oma uue karvase sõbraga ette võtab? "Karvased Sõbrad. Jänks" ootab teid, et pakkuda tunde meelelahutust ja õpetlikku tegevust.