Kas karu on siin?

Kas karu on siin?

Autor: Jonathan Bentley

Kirjastus: GALLUS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas olete kunagi kaotanud midagi, mis teile väga kallis on? "Kas karu on siin?" on Jonathan Bentley südamlik lugu ühest poisist, kes seisab silmitsi just sellise murega. Tema armastatud karu on kadunud – ei ole teda kodus, ei ole teda aias. Kuidas saab poiss oma karu leida?

See raamat viib lugeja kaasa otsingutele, mis on täis põnevust ja üllatusi. Loo käigus avastame, et mõnikord võivad asjad, mida me otsime, olla hoopis ootamatutes kohtades. Bentley on loonud teose, mis räägib sõprusest, armastusest ja lootusest, mis ei kustu isegi siis, kui olukord tundub lootusetu.

Kui teile meeldivad südantsoojendavad lood, mis on jutustatud läbi laste silmade, siis "Kas karu on siin?" võib olla just see raamat, mida teie raamaturiiulil vaja on. See on lugu, mis ei jäta kedagi külmaks ja mille lehekülgedel peituvad illustratsioonid toovad esile raamatu sooja olemuse.

Kas olete valmis avastama, kus see kaval karu peitub? Haarake kinni võimalusest ja sukelduge sellesse armastust täis seiklusse, mis võib olla just see, mida vajate, et meenutada, kui oluline on hoida kinni kõigest heast, mis meil elus on.