Kas kass paneb mu silmamunad nahka?

Kas kass paneb mu silmamunad nahka?

Autor: Caitlin Doughty

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.50€
Osta
Apollo
7.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, millised kummalised mõtted laste peades surma kohta tiirlevad? Caitlin Doughty raamat "Kas kass paneb mu silmamunad nahka?" on põnev kogumik laste kõige eriskummalisematest ja paeluvamatest küsimustest surma teemal. See pole tavaline teos, vaid pigem avameelne ja mõnikord isegi humoorikas pilguheit surma müsteeriumile läbi lapse silmade.

Caitlin Doughty, kelle elukutseks on matusekorraldaja, ei kohku tagasi ühegi küsimuse ees. Tema kogemused krematooriumis töötades, palsameerimise õppimisel ja erinevate matusekommete uurimisel üle kogu maailma annavad talle ainulaadse perspektiivi, mida ta jagab lugejatega otsekoheselt ja harivalt. Raamatu lehekülgedel käsitletakse surma nii praktilisest kui ka filosoofilisest vaatenurgast, vastates küsimustele, mis võivad tunduda esmapilgul veidrad, kuid on täis siirast uudishimu.

Kui olete kunagi mõelnud, mis juhtub astronaudi surnukehaga kosmoses või kui kiiresti surnud papagoi maetakse, siis see raamat on teie jaoks. Doughty räägib surmast avatult ja ilma tabudeta, just nii nagu lapsed seda teevad. Tema sõnum on selge: surm on osa elust ja selle üle arutlemine ei pea olema hirmutav ega masendav.

Soovitan teil sukelduda Caitlin Doughty teosesse, et avastada surma kohta rohkem kui te kunagi arvanud võite. See raamat ei ole mitte ainult informatiivne, vaid ka meelelahutuslik ja võib-olla isegi elumuutev. Kas olete valmis avastama surma saladusi läbi laste küsimuste?