KAS PUTIN ON VEPSLANE

KAS PUTIN ON VEPSLANE

Autor: Jaak Prozes

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Euroopa ajalugu
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.99€ / 5.69€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline on elu Venemaa soome-ugri rahvaste seas? Jaak Prozese teos "Kas Putin on vepsalane?" viib teid avastusretkele, mis valgustab neid kaugeid kultuure ja nende igapäevaelu eripärasid. See pole lihtsalt reisikirjeldus – see on sügavam pilguheit aega ja suhtlemise olulisust meie elus.

Raamat räägib lugusid, mis on täis juhuslikkust ja õpetlikke momente, mida võib kogeda vaid rännakutel soome-ugri rahvaste maailmas. Prozes toob esile, kuidas kiire elutempo on mõjutanud meie suhestumist ümbritseva maailmaga, muutes selle tuhmiks ja tähenduseta. Ta kutsub lugejat aeglustama ja märkama, kuidas me oma aega kasutame.

Kui olete huvitatud Venemaa soome-ugri alade kultuurist ja tahate mõista sealsete inimeste mõtteviise, siis see raamat on just teile. Prozes ei paku pelgalt fakte, vaid jagab isiklikke kogemusi ja kohtumisi, mis annavad autentse pildi hõimurahvaste elust. Pole tähtis, kui hilja te alustate – hõimurahvaste juurde jõudmiseks on alati õige aeg.

Avastage "Kas Putin on vepsalane?" lehekülgedel peituv rikkalik ja mitmekesine maailm, mis võib-olla seni on jäänud teile tundmatuks. Jaak Prozes on teie giidiks sel teekonnal, mis on sama palju seiklus kui ka introspektiivne rännak läbi aja ja suhtluse labürindi.