KAS SÜDAMEVALUSSE SAAB SURRA

KAS SÜDAMEVALUSSE SAAB SURRA

Autor: Nikki Stamp

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Tervis
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas teadsite, et südamevalu võib olla sama ohtlik kui füüsiline haigus? Dr Nikki Stampi teos "Kas südamevalusse saab surra" avab südamehaiguste ja emotsioonide keerulise seose. See raamat on põhjalik uurimus sellest, kuidas tugevad tunded võivad mõjutada meie südame tervist ja kuidas meie elustiilivalikud, sealhulgas armastus ja isegi šokolaad, võivad mängida rolli südame tervendamisel või kahjustamisel.

Dr Stamp, kes on Austraalia Kuningliku Kirurgide Kolledži liige ja kellel on ulatuslik kogemus südame- ja kopsukirurgias, jagab oma teadmisi ja isiklikke kogemusi, mis ulatuvad operatsioonilaualt kuni südame siirdamiseni. Ta kirjeldab, kuidas südamevalu võib olla sama reaalne ja hävitav kui füüsiline haigus, ning kuidas see võib mõnikord viia isegi surmani, nagu juhtus näitlejanna Debbie Reynoldsiga pärast tema tütre traagilist surma.

Raamat "Kas südamevalusse saab surra" on kirjutatud sütitavalt ja sisaldab palju elulisi näiteid, mis aitavad lugejal mõista südamehaiguste keerukust. Dr Stampi kirg südame vastu on nakkav ja tema teadmised on sügavad, muutes selle raamatu kohustuslikuks lugemiseks kõigile, kes hoolivad oma südame tervisest.

Dr Nikki Stampi esikteos on pälvinud tunnustust üle kogu maailma ja on tõlgitud juba seitsmesse keelde. Tema järgmine raamat "Pretty Unhealthy" kavatseb käsitleda tervishoiu- ja heaolutööstuse ning sotsiaalmeedia mõju meie tervisele, tuues esile, kuidas need võivad meid teha haigemaks, vaesemaks ja väsinumaks.

Kui teid huvitab, kuidas hoida oma südant tervena ja mõista paremini selle keerulist olemust, siis on "Kas südamevalusse saab surra" teie jaoks ideaalne lugemine. Dr Stampi teadmised ja kogemused valgustavad teid südamehaiguste ja emotsionaalse tervise vahelistest seostest, pakkudes samal ajal praktilisi nõuandeid südame tervise parandamiseks.