KAS TEAD? TALU

KAS TEAD? TALU

Autor: Lisa Regan

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas taluelu päriselt välja näeb? Lisa Regani kirjutatud "KAS TEAD? TALU" on just see raamat, mis viib sind põnevale avastusretkele maaliliste põldude ja sumisevate taluhoovide vahele. See raamat ei ole lihtsalt lugemismaterjal – see on interaktiivne seiklus, kus saad ise osaleda!

Raamatu leheküljed on täis kirgast värvi pilte, mis äratab ellu talude sagina ja loomade rõõmsa mürgli. Iga pilt on kui aknake maapiirkonna igapäevaelu südamesse, kus saad tutvuda erinevate farmiloomadega, õppida tundma põllukultuure ning näha, kuidas toimub igapäevane töö maal.

Aga see pole veel kõik! "KAS TEAD? TALU" on varustatud kleepsudega, mis võimaldavad sul raamatu lehekülgi veelgi elavamaks muuta. Kleepsude abil saad täiendada stseene, lisades neile oma isikliku puudutuse ja samal ajal õppida huvitavaid fakte taluelu kohta. See on suurepärane võimalus muuta õppimine lõbusaks ja kaasahaaravaks tegevuseks.

Kui sa oled looduse ja loomade sõber või lihtsalt uudishimulik, kuidas toidud sinu lauale jõuavad, on see raamat just sulle mõeldud. Lisa Regani teos on hariv ja meelelahutuslik – ideaalne kombinatsioon, mis köidab nii noori kui ka vanu lugejaid.

Võta hetk, et sukelduda taluelu võlumaailma, ja avasta, kui põnev võib olla elu maal. "KAS TEAD? TALU" ootab sind, et pakkuda teadmisi ja rõõmu igale leheküljele lisatud kleepsuga. Kas oled valmis avastama?