KAS TUNNED? METS

KAS TUNNED? METS

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline põnev maailm peitub metsa roheluses? "Kas tunned? Mets" on raamat, mis viib sind ja su väikeseid avastajaid rännakule läbi metsade, avades ukse salapärasesse loodusesse, kus elavad erinevad olendid.

Selles raamatus, mille on kirjutanud [autori nimi], on sinu jaoks valmis pandud kaunid illustratsioonid, mis aitavad sul ja su lastel õppida tundma erinevaid metsatüüpe ja nende asukaid. See on justkui teekond, kus iga lehekülg toob esile uusi ja huvitavaid fakte putukate, loomade ja lindude kohta, kes metsas elavad.

Kas teadsid, et metsad on koduks tuhandetele liikidele? Raamat "Kas tunned? Mets" aitab sul mõista, kui oluline on iga väiksemgi elukas meie ökosüsteemis. See on suurepärane võimalus õpetada lastele looduse mitmekesisust ja selle hoidmise tähtsust.

Kui sa oled lapsevanem, õpetaja või lihtsalt loodushuviline, siis see raamat on suurepärane vahend, et tutvustada nooremale põlvkonnale metsa imelist maailma. Raamat on loodud selleks, et inspireerida uudishimu ja armastust looduse vastu, pakkudes samal ajal harivat ja meelelahutuslikku kogemust.

Kutsume sind avastama "Kas tunned? Metsa" lehekülgi ja rikastama oma teadmisi meie imelise looduse kohta. See on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks ja avardab kindlasti sinu arusaama metsade tähtsusest meie planeedi tervisele.