Kas tunned? Sõidukid

Kas tunned? Sõidukid

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.00€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas oled valmis avastama sõidukite põnevat universumit? "Kas tunned? Sõidukid" on raamat, mis viib sind ja sinu väikest uudishimulikku maadeuurijat rännakule läbi liiklusvahendite mitmekesise maailma. See on ideaalne teejuht, et tutvustada lapsele erinevaid masinaid, alates hiiglaslikest töömasinatest kuni igapäevaste jalgratasteni.

Raamatu autor on koondanud lehekülgedele hulganisti pilte, mis haaravad lapse tähelepanu ja toetavad uute sõnade õppimist. Läbi mängulise lähenemise saab laps tuttavaks nii veoautode ja päästemasinate kui ka teiste sõidukitega, mis meie igapäevaelus tihti silma hakkavad. See on suurepärane võimalus arendada lapse sõnavara ja tutvustada talle transpordivahendite mitmekülgset maailma.

Raamat on loodud väikestele lugejatele, kelle uudishimu ja õpihimu on piiritu. "Kas tunned? Sõidukid" on rohkem kui lihtsalt lasteraamat – see on kaasahaarav ja hariv teejuht, mis aitab lapsel mänguliselt ja nauditavalt uusi teadmisi omandada. Kas oled valmis avastama koos lapsega sõidukite imelist maailma?