KAS TUNNED? TALU

KAS TUNNED? TALU

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas elu maal, täpsemalt talus, välja näeb? "Kas tunned? Talu" on raamat, mis viib sind ja su lapsi avastusretkele just sinna – maalähedasse keskkonda, kus iga päev on seiklus.

Selles raamatus saad tuttavaks talu südame – loomadega. Sinu ees avaneb värvikas galerii koduloomadest, kes on talu igapäevaelu lahutamatuks osaks. Sa õpid tundma, kuidas nad elavad, mida söövad ja milline on nende roll maal elavate inimeste elus.

Lisaks loomadele avastad, millised aia- ja põllusaadused talus kasvavad. Saad aimu, kuidas need maitsvad viljad jõuavad seemnest sinu toidulauale ning kui palju vaeva ja hoolt see nõuab. Raamat annab sulle teadmisi sellest, kuidas loodus ja inimene koostööd teevad, et kasvatada toitu nii endale kui ka teistele.

Ja mis oleks talu ilma vajalike sõidukiteta? "Kas tunned? Talu" tutvustab sulle ka traktoreid, kombaine ja muid masinaid, mis aitavad talutöid teha. Sa saad teada, kuidas need masinad töötavad ja miks need on talus asendamatud.

See raamat on suurepärane võimalus avardada oma silmaringi ja õppida tundma elu maal. See on kirjutatud põnevalt ja harivalt, et iga lehekülg oleks sulle ja su lastele avastamisrõõmu täis. Kas oled valmis sukelduma taluelu võlude ja väljakutsete maailma? "Kas tunned? Talu" ootab sind!