KASSID JA KASSIPOJAD

KASSID JA KASSIPOJAD

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis teeb iga kassitõu ainulaadseks või kuidas eristada kahte pealtnäha identset kassipoega? Võib-olla oled isegi mõelnud, kas kõik kassid on karvased ja kuidas on nende keha ehitatud? Kui need küsimused sind kõnetavad, siis raamat "Kassid ja kassipojad" on just see, mida vajad.

Selles raamatus avaneb sulle võimalus sukelduda kasside imelisse maailma. Saad tutvuda erinevate kassitõugude omadustega, õpid tundma nende kehaehitust ning avastad, et kasside maailm on palju mitmekesisem, kui esmapilgul paistab. Raamat on rikastatud kaunite fotodega, mis toovad sinuni kasside ja kassipoegade võlu.

Lisaks on raamatus põnevad tegevused – kleepsude kleepimine aitab sul teadmisi kinnistada ja muudab õppimise lõbusamaks. See on suurepärane viis, kuidas saad oma kassialaseid teadmisi täiendada, olles samal ajal kaasatud interaktiivsesse õppeprotsessi.

Kui oled kassiarmastaja ja soovid oma neljajalgsete sõprade kohta rohkem teada saada, siis see raamat on justkui loodud sinule. Avasta kasside põnev maailm ja rikasta oma päeva armastusväärsete piltide ning huvitavate faktidega. "Kassid ja kassipojad" on teejuhiks kõigile, kes soovivad süvendada oma arusaama nendest graatsilistest lemmikloomadest.